Jak nakupovat

profil spole4nosti

Nakupování v našem obchodě je velmi intuitivní. Do obchodu vstoupíte klepnutím na tlačítko „E-shop“ a můžete vybírat z naší nabídky. U každého z vín je jeho detailní popis, máte tak možnost zjistit všechny potřebné detaily. Pokud si vyberete víno k nákupu, vždy označíte množství, které chcete zakoupit, a klepnete na tlačítko „Koupit“.

Po vytvoření celé objednávky přejděte to košíku, kde vyplníte své kontaktní údaje, zvolíte způsob dopravy a platby. Platbu je možné provést převodem na účet, na dobírku nebo formou online platby. Po obdržení objednávky a zaplacení (vyjma dobírky), je Vám zboží zasláno na udanou adresu kurýrní službou. V případě zvolení dobírky zboží odesíláme do dvou pracovních dnů kurýrní službou. Pokud od nás potřebujete zásilku obdržet rychle, kontaktujte nás prosím e-mailem nebo telefonicky a zajisté společně najdeme cestu, jak víno doručit v co nejkratším termínu.

Způsob dopravy:

PPL – k doručování Vašich objednávek využíváme služby dopravce PPL. Všechny objednávky jsou odesílány v bezpečných polystyrenových obalech.

Způsob platby:

Dobírka – zboží zaplatíte při převzetí přímo kurýrovi PPL. Platit můžete v hotovosti nebo platební kartou (kurýr má vždy u sebe platební terminál).
Převod na účet – objednávku můžete zaplatit převodem na účet 2807152282/5500. Do popisu platby prosím zadejte stejné jméno, jako jste zadali při objednávce.
PayPal – k online platbám využíváme služby největšího poskytovatele online plateb. Platit můžete přímo ze svého účtu na PayPal nebo můžete zadat platbu bez registrace, svojí platební kartou. Platby jsou naprosto bezpečné, PayPal je nejpoužívanější a nejbezpečnější formou online plateb na světě.